Lov

Našiel si miesto ktoré ťa láka?Je tam plno hovädzieho dobytka a rád by si tam išieľ len ti prekážajú ludia?

Možnosť prvého lovu:

Lovecký chat

Ostatný z klanu ti môžu pomôcť!Napíš do komentov že si našiel také miesto na lov a nech sa ho ostatný zúčastnia!

Takže vyplň ak chceš ísť na lov:

Tvoje meno

Koľko je tam jedla

Aký problém

Čas lovu

A potom už len dobrú chuť ;-).

Možnosť druhého lovu:

Pojdeš na lov sám . . . môžeš ale niečo objaviť :-).

Tvoje meno

Koľko je tam jedla

Aký problém

A potom už len dobrú chuť ;-).


Lov

Dátum: 03.04.2011

Vložil: Freya

Titulok: Strieborný les - lov

Freya
Idem loviť na nové územie . Za ľadovými lesmi je ešte jeden les . Volá sa Strieborný les lebo stromy v ňom majú striebornozelené listy a rastú tam strieborné kvety .
Je tam veľa zvierat na lovenie . Sú tam hlavne jelene a srny , medvede a zajace . Rastú tam aj chutné čierne bobule veľké ako jablká . Dodávajú veľa energie .
Problémom je len to že na niektorých miestach sa tvorí zvláštna lepkavá tekutina . Keď sa do nej niekto zalepí , nemôže z nej vyliezť ani ju odrezať . Dá sa len zmraziť a potom rozbiť . Až tak sa z nej dá dostať von .
Idem tam loviť sama ale ak chcete môžete prísť tiež .

—————

Dátum: 29.08.2010

Vložil: Valerin

Titulok: Potrava ...

Valerin
Našla som perfektné miesto na lov .
Nachádza sa v Ardskej nížine pri Červených lesoch . Asi takých 60 km na juh od ohnivého jazera .
Potravy je veľa . Asi päťsto kusov na 100 m štvorcových . Sú to prevažne srny a jelene , líšky , zajace , medvede , pegasovia a obrie ryby s krídlami .
Najlepšie sa loví doobedu a v noci .
Problémi robí istá jedovatá rastlina . Má dlhé ostré jedovaté tŕne a ukrývajú sa v nej bludičky a veľké pavúky . Rastie vo veľkých skupinách .
Zatiaľ pôjdem sama .

—————

Dátum: 09.09.2010

Vložil: Higiro

Titulok: Re:Potrava ...

Len nech sa ti nič nestane . . .

—————

Dátum: 03.08.2010

Vložil: drako

Titulok: idem lovit

drako
vela ale musite davat pozor (jelene,jednorozce,ludia,dobytok,fenixovia)
ludia strielaju šípi a tie su otravene jedom meduz....
dakujem

—————

Dátum: 06.08.2010

Vložil: Valerin

Titulok: Re:idem lovit

Ak tie šípi spôsobia podobné ako rezné rany tak môj elixír ( viac nájdete v téme ohnivé jazero ) bude účinkovať na zacelenie aj na zneškodnenie jedu .
Vďaka za varovanie .

—————

Dátum: 07.08.2010

Vložil: drako

Titulok: Re:Re:idem lovit

ok

—————

Dátum: 08.08.2010

Vložil: Colie

Titulok: Re:Re:Re:idem lovit

Na rany sposobene sipmi s jedom Meduzy bude potrebne viac ako zacelenie... hh mozno bude potreba vysat jed z krvi x-D no fest nerobim si prcu ten jed posobi ako prebodnutie mecom ci (iny priklad nwm... x)) jak ta za pichne ta do 10 minut zomieras hhah len keby si mala elixi Čierneho sumraku... ver mi ze ja to wim najlepsie co sa stane ked to do teba raz vypali x-P

—————

Dátum: 10.08.2010

Vložil: Valerin

Titulok: Re:Re:Re:Re:idem lovit

Ou . To neznie dobre . Desať minút je trošku ( trošku viac ako trošku ) krátko .
Ako ten čierno súmračšný elixír namiešam ?

—————


Free Dragon Inverse 1 MySpace Cursors at www.totallyfreecursors.com