Štvor boj

Prihlásiť sa môžu 4 . . .prajem veľa štastia

Prihlásený:

Higiro

Colie

Rada sa zapájam

Drako

mam rad boje

Ešte sa môžu prihlásiť 1

Prihláška:

Tvoje Meno

Prečo sa chceš zúčastniť

Elixír ktorý dostaneš keď vyhráš

Veľkosť elixíru(Malý,Veľký)

Výber elixírou:

 


Chcem sa zapojiť

Dátum: 09.08.2010

Vložil: Higiro

Titulok: sutaz stvor boj

okey sutaz sa zacne zajtra
nikto sa uz nemoze zapojit

—————

Dátum: 08.08.2010

Vložil: Werrna

Titulok: a

Tvoje Meno: Werrna
Prečo sa chceš zúčastniť: chcem byť aktivna
Elixír ktorý dostaneš keď vyhráš: červeny
Veľkosť elixíru(Malý,Veľký): veľký

—————

Dátum: 03.08.2010

Vložil: Colie

Titulok: sutaz

Meno: Colie
Preco: Rada sa zapájam
Veľkosť: velky
Elixir: 3

—————

Dátum: 03.08.2010

Vložil: drako

Titulok: prihlaska

meno: Drako
preco som sa prihlasil: mam rad boje
velkost elixiru: velky
elixir ked vyhras: ten zeleny (2)

—————