Chcem sa zapojiť
Dátum: 09.08.2010
Vložil: Higiro
Titulok: sutaz stvor boj
okey sutaz sa zacne zajtra
nikto sa uz nemoze zapojit
—————
Dátum: 08.08.2010
Vložil: Werrna
Titulok: a
Tvoje Meno: Werrna
Prečo sa chceš zúčastniť: chcem byť aktivna
Elixír ktorý dostaneš keď vyhráš: červeny
Veľkosť elixíru(Malý,Veľký): veľký
—————
Dátum: 03.08.2010
Vložil: Colie
Titulok: sutaz
Meno: Colie
Preco: Rada sa zapájam
Veľkosť: velky
Elixir: 3
—————
Dátum: 03.08.2010
Vložil: drako
Titulok: prihlaska
meno: Drako
preco som sa prihlasil: mam rad boje
velkost elixiru: velky
elixir ked vyhras: ten zeleny (2)
—————